Loading...
Ostatni mecz
KS BAS Kombinat Budowlany Białystok
3:0
25:21, 25:21, 25:20
Info Skład BAS Relacja
MUKS Krótka Mysiadło
PMKS Nike Węgrów
2018-11-17
Hala Sportowa ul. Bohaterów Warszawy 10 w Węgrowie, godz. 17:00
Info
KS BAS Kombinat Budowlany Białystok

Aktualności

  • Wygrana 3:0 z Krótką Mysiadło

    Po 3 dniach przerwy zagraliśmy w 10 kolejce spotkań przeciwko Krótkiej Mysiadło. W końcu wygrywamy i to za 3 punkty pokonując w Białymstoku przyjezdne 3:0….

    więcej
  • Powrót do normy czyli 2:3 w Tomaszowie

    10 listopada podejmowaliśmy kolejnego przeciwnika w II Lidze. Tym razem pojechaliśmy na daleki wyjazd do Tomaszowa Mazowieckiego na mecz z Dargfilem. Niestety szybko powróciły stare…

    więcej
  • Kobieca siatkówka zmienną jest

    Po sobotniej porażce z vice liderem z Siedlec przyjechał do Białegostoku lider 2 Ligi NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki. Ekipa, która dotychczas bez większych kłopotów odstawiała…

    więcej
  • Jak sobota to tylko tie-break'i

    W szóstym spotkaniu sezonu 2018/2019 podejmowaliśmy vice lidera rozgrywek UKS Ósemkę Siedlce. Po raz kolejny zafundowaliśmy kibicom pięciosetowe spotkanie i niestety po raz kolejny nie…

    więcej
  • Udany weekend młodzieży KS BAS

    W ubiegły weekend swoje mecze w ramach 2 kolejki ligi wojewódzkiej rozegrały nasze kadetki i juniorki. Zarówno jedne jak i drugie pokonały przeciwniczki 3:0. Młodsze…

    więcej
  • Nie przepłynęliśmy Wisły

    W pierwszej rundzie rozgrywek o Puchar Polski przyszło nam się od razu zmierzyć z drużyną dużo wyżej notowaną od naszej. Wisła Warszawa przyjechała na Podlasie…

    więcej

Kalendarz

Wydarzenia z dnia: 2018-11-16

Rozgrywki II Ligi Kobiet

Tabela fazy zasadniczej

więcej
# Drużyna Mecze Sety Punkty
1 NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki 9 26-4 25
2 AZS AWF UKSW Warszawa 9 25-10 22
3 UKS Ósemka Siedlce 9 22-13 19
4 ESPES Sparta Warszawa 9 19-18 14
5 MUKS Krótka Mysiadło 9 16-18 14
6 KS BAS Kombinat Budowlany Białystok 9 19-20 13
7 Dargfil Tomaszów Mazowiecki 10 20-22 13
8 PMKS Nike Węgrów 9 17-19 12
9 ŁMLKS Łaskovia Łask 9 14-23 8
10 LTS Legionovia Legionowo 9 11-22 7
11 UKS Chemik Olsztyn 9 5-25 3

Terminarz

Data Gospodarze Wynik Goście
2019-02-02 UKS Ósemka Siedlce - MUKS Krótka Mysiadło
2019-02-02 KS BAS Kombinat Budowlany Białystok - PMKS Nike Węgrów
2019-02-02 LTS Legionovia Legionowo - ESPES Sparta Warszawa
2019-02-02 NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki - UKS Chemik Olsztyn
2019-02-02 AZS AWF UKSW Warszawa - ŁMLKS Łaskovia Łask
2019-01-26 UKS Chemik Olsztyn - AZS AWF UKSW Warszawa
2019-01-26 ESPES Sparta Warszawa - NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki
2019-01-26 PMKS Nike Węgrów - LTS Legionovia Legionowo
2019-01-26 MUKS Krótka Mysiadło - KS BAS Kombinat Budowlany Białystok
2019-01-26 Dargfil Tomaszów Mazowiecki - UKS Ósemka Siedlce
2019-01-19 KS BAS Kombinat Budowlany Białystok - Dargfil Tomaszów Mazowiecki
2019-01-19 LTS Legionovia Legionowo - MUKS Krótka Mysiadło
2019-01-19 NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki - PMKS Nike Węgrów
2019-01-19 AZS AWF UKSW Warszawa - ESPES Sparta Warszawa
2019-01-19 ŁMLKS Łaskovia Łask - UKS Chemik Olsztyn
2019-01-12 ESPES Sparta Warszawa - ŁMLKS Łaskovia Łask
2019-01-12 PMKS Nike Węgrów - AZS AWF UKSW Warszawa
2019-01-12 MUKS Krótka Mysiadło - NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki
2019-01-12 Dargfil Tomaszów Mazowiecki - LTS Legionovia Legionowo
2019-01-12 UKS Ósemka Siedlce - KS BAS Kombinat Budowlany Białystok
2019-01-09 LTS Legionovia Legionowo - UKS Ósemka Siedlce
2019-01-09 NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki - MUKS Krótka Mysiadło
2019-01-09 AZS AWF UKSW Warszawa - MUKS Krótka Mysiadło
2019-01-09 ŁMLKS Łaskovia Łask - PMKS Nike Węgrów
2019-01-09 UKS Chemik Olsztyn - ESPES Sparta Warszawa
2019-01-05 PMKS Nike Węgrów - UKS Chemik Olsztyn
2019-01-05 MUKS Krótka Mysiadło - ŁMLKS Łaskovia Łask
2019-01-05 Dargfil Tomaszów Mazowiecki - AZS AWF UKSW Warszawa
2019-01-05 UKS Ósemka Siedlce - NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki
2019-01-05 KS BAS Kombinat Budowlany Białystok - LTS Legionovia Legionowo
2018-12-22 NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki - KS BAS Kombinat Budowlany Białystok
2018-12-22 AZS AWF UKSW Warszawa - UKS Ósemka Siedlce
2018-12-22 ŁMLKS Łaskovia Łask - Dargfil Tomaszów Mazowiecki
2018-12-22 UKS Chemik Olsztyn - MUKS Krótka Mysiadło
2018-12-22 ESPES Sparta Warszawa - PMKS Nike Węgrów
2018-12-15 MUKS Krótka Mysiadło - ESPES Sparta Warszawa
2018-12-15 Dargfil Tomaszów Mazowiecki - UKS Chemik Olsztyn
2018-12-15 UKS Ósemka Siedlce - ŁMLKS Łaskovia Łask
2018-12-15 KS BAS Kombinat Budowlany Białystok - AZS AWF UKSW Warszawa
2018-12-15 LTS Legionovia Legionowo - NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki
2018-12-08 AZS AWF UKSW Warszawa - LTS Legionovia Legionowo
2018-12-08 ŁMLKS Łaskovia Łask - KS BAS Kombinat Budowlany Białystok
2018-12-08 UKS Chemik Olsztyn - UKS Ósemka Siedlce
2018-12-08 ESPES Sparta Warszawa - Dargfil Tomaszów Mazowiecki
2018-12-08 PMKS Nike Węgrów - MUKS Krótka Mysiadło
2018-12-01 Dargfil Tomaszów Mazowiecki - PMKS Nike Węgrów
2018-12-01 UKS Ósemka Siedlce - ESPES Sparta Warszawa
2018-12-01 KS BAS Kombinat Budowlany Białystok - UKS Chemik Olsztyn
2018-12-01 LTS Legionovia Legionowo - ŁMLKS Łaskovia Łask
2018-12-01 NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki - AZS AWF UKSW Warszawa
2018-11-24 ŁMLKS Łaskovia Łask - NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki
2018-11-24 UKS Chemik Olsztyn - LTS Legionovia Legionowo
2018-11-24 ESPES Sparta Warszawa - KS BAS Kombinat Budowlany Białystok
2018-11-24 PMKS Nike Węgrów - UKS Ósemka Siedlce
2018-11-24 MUKS Krótka Mysiadło - Dargfil Tomaszów Mazowiecki
2018-11-17 MUKS Krótka Mysiadło - UKS Ósemka Siedlce
2018-11-17 PMKS Nike Węgrów - KS BAS Kombinat Budowlany Białystok
2018-11-17 ESPES Sparta Warszawa - LTS Legionovia Legionowo
2018-11-17 UKS Chemik Olsztyn - NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki
2018-11-17 ŁMLKS Łaskovia Łask - AZS AWF UKSW Warszawa
2018-11-14 AZS AWF UKSW Warszawa 3 : 0 UKS Chemik Olsztyn
2018-11-14 NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki 3 : 0 ESPES Sparta Warszawa
2018-11-14 LTS Legionovia Legionowo 0 : 3 PMKS Nike Węgrów
2018-11-14 KS BAS Kombinat Budowlany Białystok 3 : 0 MUKS Krótka Mysiadło
2018-11-14 UKS Ósemka Siedlce 3 : 2 Dargfil Tomaszów Mazowiecki
2018-11-10 Dargfil Tomaszów Mazowiecki 3 : 2 KS BAS Kombinat Budowlany Białystok
2018-11-10 MUKS Krótka Mysiadło 3 : 0 LTS Legionovia Legionowo
2018-11-10 PMKS Nike Węgrów 0 : 3 NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki
2018-11-10 ESPES Sparta Warszawa 0 : 3 AZS AWF UKSW Warszawa
2018-11-10 UKS Chemik Olsztyn 3 : 1 ŁMLKS Łaskovia Łask
2018-11-04 KS BAS Kombinat Budowlany Białystok 3 : 2 NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki
2018-10-17 UKS Ósemka Siedlce 1 : 3 AZS AWF UKSW Warszawa
2018-10-17 Dargfil Tomaszów Mazowiecki 3 : 0 ŁMLKS Łaskovia Łask
2018-10-17 MUKS Krótka Mysiadło 3 : 1 UKS Chemik Olsztyn
2018-10-17 PMKS Nike Węgrów 2 : 3 ESPES Sparta Warszawa
2018-11-03 ŁMLKS Łaskovia Łask 2 : 3 ESPES Sparta Warszawa
2018-11-03 AZS AWF UKSW Warszawa 3 : 2 PMKS Nike Węgrów
2018-11-03 NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki 3 : 0 MUKS Krótka Mysiadło
2018-10-30 LTS Legionovia Legionowo 3 : 2 Dargfil Tomaszów Mazowiecki
2018-11-03 KS BAS Kombinat Budowlany Białystok 2 : 3 UKS Ósemka Siedlce
2018-10-27 UKS Ósemka Siedlce 3 : 0 LTS Legionovia Legionowo
2018-10-27 Dargfil Tomaszów Mazowiecki 0 : 3 NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki
2018-10-27 MUKS Krótka Mysiadło 2 : 3 AZS AWF UKSW Warszawa
2018-10-27 PMKS Nike Węgrów 3 : 1 ŁMLKS Łaskovia Łask
2018-10-27 UKS Chemik Olsztyn 1 : 3 ESPES Sparta Warszawa
2018-10-20 UKS Chemik Olsztyn 0 : 3 PMKS Nike Węgrów
2018-10-20 ŁMLKS Łaskovia Łask 3 : 2 MUKS Krótka Mysiadło
2018-10-20 AZS AWF UKSW Warszawa 3 : 1 Dargfil Tomaszów Mazowiecki
2018-10-20 NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki 3 : 0 UKS Ósemka Siedlce
2018-10-20 LTS Legionovia Legionowo 3 : 2 KS BAS Kombinat Budowlany Białystok
2018-10-13 ESPES Sparta Warszawa 3 : 0 MUKS Krótka Mysiadło
2018-10-13 UKS Chemik Olsztyn 0 : 3 Dargfil Tomaszów Mazowiecki
2018-10-13 ŁMLKS Łaskovia Łask 1 : 3 UKS Ósemka Siedlce
2018-10-13 AZS AWF UKSW Warszawa 3 : 0 KS BAS Kombinat Budowlany Białystok
2018-10-13 NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki 3 : 0 LTS Legionovia Legionowo
2018-10-06 LTS Legionovia Legionowo 1 : 3 AZS AWF UKSW Warszawa
2018-10-06 KS BAS Kombinat Budowlany Białystok 2 : 3 ŁMLKS Łaskovia Łask
2018-10-06 UKS Ósemka Siedlce 3 : 0 UKS Chemik Olsztyn
2018-10-06 Dargfil Tomaszów Mazowiecki 2 : 3 ESPES Sparta Warszawa
2018-10-06 MUKS Krótka Mysiadło 3 : 1 PMKS Nike Węgrów
2018-10-03 PMKS Nike Węgrów 2 : 3 Dargfil Tomaszów Mazowiecki
2018-10-03 ESPES Sparta Warszawa 1 : 3 UKS Ósemka Siedlce
2018-10-03 UKS Chemik Olsztyn 0 : 3 KS BAS Kombinat Budowlany Białystok
2018-10-03 ŁMLKS Łaskovia Łask 3 : 1 LTS Legionovia Legionowo
2018-10-03 AZS AWF UKSW Warszawa 1 : 3 NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki
2018-09-29 KS BAS Kombinat Budowlany Białystok 2 : 3 ESPES Sparta Warszawa
2018-09-29 NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki 3 : 0 ŁMLKS Łaskovia Łask
2018-09-29 LTS Legionovia Legionowo 3 : 0 UKS Chemik Olsztyn
2018-09-29 UKS Ósemka Siedlce 3 : 1 PMKS Nike Węgrów
2018-09-29 Dargfil Tomaszów Mazowiecki 1 : 3 MUKS Krótka Mysiadło

Pierwszy zespół

  • 18
    Aleksandra Szymańska
    Rozgrywająca
  • 8
    Lizaveta Manchak
    Rozgrywająca
  • 11
    Katarzyna Dziewiątkowska
    Przyjmująca
  • 9
    Julia Iber
    Przyjmująca
  • 14
    Natalia Gronostajska
    Środkowa
  • 20
    Emilia Pisarczyk
    Atakująca
  • 5
    Katarzyna Lichodziejewska
    Libero
  • 9
    Weronika Sienkiewicz
    Przyjmująca
  • 11
    Julia Soszyńska
    Przyjmująca
  • 19
    Wiktoria Rudnik
    Rozgrywająca
  • 19
    Dominika Tymosiewicz
    Środkowa
  • 1
    Katarzyna Drewniak
    Środkowa
  • Katarzyna Krakos
    Libero

Partnerzy

Sponsorzy główni
Sponsorzy premium
Partnerzy