Loading...
KS BAS Kombinat Budowlany Białystok
2018-09-29
Hala ZSR CKP w Białymstoku ul. Suchowolca 26, godz. 17:00
Info
ESPES Sparta Warszawa

Aktualności

Kalendarz

Wydarzenia z dnia: 2018-09-21

  • Brak
  • Zakończenie III Turnusu Obozu w Płaskiej
  • Zakończenie II turnusu oraz rozpoczęcie III turnusu obozu w Płaskiej
  • Zakończenie I turnusu oraz rozpoczęcie II turnusu obozu w Płaskiej
  • Rozpoczęcie I turnusu obozu w Płaskiej
  • Turniej siatkówki plażowej "Jedyny nałóg to siatkówka"
  • Turniej siatkówki plażowej "Jedyny nałóg to siatkówka"
  • Turniej 1/4 Mistrzostw Polski Juniorek
  • Turniej 1/4 Mistrzostw Polski Juniorek
  • Turniej 1/4 Mistrzostw Polski Juniorek
  • Turniej 1/4 Mistrzostw Polski Juniorek
  • Ogólnopolski Turniej Piłki Siatkowej Młodziczek w Zambrowie
  • Turniej minisiatkówki w kategorii czwórek w Kołobrzegu
  • Turniej Młodziczek w Radomiu
  • Sparing z UKS Ósemka Siedlce
  • Sparing z AZS UMCS TPS Lublin
  • Liga Młodziczek: KS BAS Białystok II - KS BAS Białystok I
  • Liga Młodziczek: KS BAS Białystok IV - KS BAS Białystok III
  • Liga Młodziczek: KS BAS Białystok III - KS BAS Białystok IV
  • Liga Młodziczek: KS BAS Białystok III - MOSiR Bielsk Podlaski
  • Liga Młodziczek: KS BAS Białystok III - Rekord Zambrów
  • Liga Młodziczek: KS BAS Białystok IV - MOSiR Bielsk Podlaski
  • Liga Młodziczek: KS BAS Białystok IV - Rekord Zambrów
  • Liga Młodziczek: KS BAS Białystok I - SAS Sejny
  • Liga Młodziczek: KS BAS Białystok I - UKS Olimpik Mońki
  • Liga Młodziczek: KS BAS Białystok I - KS BAS Białystok II
  • Liga Młodziczek: KS BAS Białystok II - SAS Sejny
  • Liga Młodziczek: KS BAS Białystok II - UKS Olimpik Mońki
  • Liga Młodziczek: KS BAS Białystok I - KS BAS Białystok II
  • Liga Młodziczek: KS BAS Białystok I - KS BAS Białystok III
  • Liga Młodziczek: KS BAS Białystok I - KS BAS Białystok IV
  • Liga Młodziczek: KS BAS Białystok II - KS BAS Białystok III
  • Liga Młodziczek: KS BAS Białystok II - KS BAS Białystok IV
  • Liga Młodziczek: KS BAS Białystok III - KS BAS Białystok IV
  • Liga Młodziczek: KS BAS Białystok III - SAS Sejny
  • Liga Młodziczek: KS BAS Białystok IV - SAS Sejny
  • Liga Młodziczek: KS BAS Białystok III - UKS Olimpik Mońki
  • Liga Młodziczek: KS BAS Białystok IV - UKS Olimpik Mońki
  • Liga Młodziczek: KS BAS Białystok III - KS BAS Białystok IV
  • Liga Młodziczek: KS BAS Białystok I - MOSiR Bielsk Podlaski
  • Liga Młodziczek: KS BAS Białystok II - MOSiR Bielsk Podlaski
  • Liga Młodziczek: KS BAS Białystok I - Rekord Zambrów
  • Liga Młodziczek: KS BAS Białystok II - Rekord Zambrów
  • Liga Młodziczek: KS BAS Białystok I - KS BAS Białystok II
  • Liga Młodziczek: KS BAS Białystok I - KS BAS Białystok II
  • Liga Młodziczek: KS BAS Białystok III - KS BAS Białystok IV
  • Liga Kadetek: KS BAS Białystok - UKS AS Łapy
  • Liga Kadetek: UKS Bojar Białystok - KS BAS Białystok
  • Liga Kadetek: Rekord Zambrów - KS BAS Białystok
  • Liga Kadetek: UKS AS Łapy - KS BAS Białystok
  • Liga Kadetek: KS BAS Białystok - UKS Bojar Białystok
  • Liga Kadetek: KS BAS Białystok - Rekord Zambrów
  • Liga Juniorek: UKS Danex Siemiatycze - KS BAS Białystok
  • Liga Juniorek: KS BAS Białystok - UKS Bojar Białystok
  • Liga Juniorek: UKS Sprint Płociczno-Tartak - KS BAS Białystok
  • Liga Juniorek: KS BAS Białystok - UKS Danex Siemiatycze
  • Liga Juniorek: KS BAS Białystok - UKS Jedynka Łomża
  • Liga Juniorek: UKS Bojar Białystok - KS BAS Białystok
  • Liga Juniorek: KS BAS Białystok - UKS Sprint Płociczno-Tartak
  • Liga Juniorek: UKS Danex Siemiatycze - KS BAS Białystok
  • II Liga kobiet: KS BAS Kombinat Budowlany Białystok - NIKE Węgrów
  • II Liga kobiet: MUKS Krótka Mysiadło - KS BAS Kombinat Budowlany Białystok
  • II Liga kobiet: KS BAS Kombinat Budowlany Białystok - SOS Reymont Dargfil Rawa Maz.
  • II Liga kobiet: UKS Ósemka Siedlce - KS BAS Kombinat Budowlany Białystok
  • II Liga kobiet: KS BAS Kombinat Budowlany Białystok - LTS Legionovia Legionowo
  • II Liga kobiet: NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki - KS BAS Kombinat Budowlany Białystok
  • II Liga kobiet: KS BAS Kombinat Budowlany Białystok - AZS AWF UKSW Warszawa
  • II Liga kobiet: ŁMLKS Łaskovia Łask - KS BAS Kombinat Budowlany Białystok
  • II Liga kobiet: KS BAS Kombinat Budowlany Białystok - UKS Chemik Olsztyn
  • II Liga kobiet: ESPES Sparta Warszawa - KS BAS Kombinat Budowlany Białystok
  • II Liga kobiet: NIKE Węgrów - KS BAS Kombinat Budowlany Białystok
  • II Liga kobiet: KS BAS Kombinat Budowlany Białystok - MUKS Krótka Mysiadło
  • II Liga kobiet: SOS Reymont Dargfil Rawa Maz. - KS BAS Kombinat Budowlany Białystok
  • II Liga kobiet: KS BAS Kombinat Budowlany Białystok - UKS Ósemka Siedlce
  • II Liga kobiet: LTS Legionovia Legionowo - KS BAS Kombinat Budowlany Białystok
  • II Liga kobiet: KS BAS Kombinat Budowlany Białystok - NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki
  • II Liga kobiet: AZS AWF UKSW Warszawa - KS BAS Kombinat Budowlany Białystok
  • II Liga kobiet: KS BAS Kombinat Budowlany Białystok - ŁMLKS Łaskovia Łask
  • II Liga kobiet: UKS Chemik Olsztyn - KS BAS Kombinat Budowlany Białystok
  • II Liga kobiet: KS BAS Kombinat Budowlany Białystok - ESPES Sparta Warszawa
  • Puchar Polski: KS BAS Kombinat Budowlany Białystok - Wisła Warszawa

Rozgrywki II Ligi Kobiet

Tabela fazy zasadniczej

więcej
# Drużyna Mecze Sety Punkty
1 SOS Reymont Dargfil Rawa Maz. 0 0-0 0
2 LTS Legionovia Legionowo 0 0-0 0
3 NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki 0 0-0 0
4 MUKS Krótka Mysiadło 0 0-0 0
5 NIKE Węgrów 0 0-0 0
6 UKS Ósemka Siedlce 0 0-0 0
7 AZS AWF UKSW Warszawa 0 0-0 0
8 ESPES Sparta Warszawa 0 0-0 0
9 KS BAS Kombinat Budowlany Białystok 0 0-0 0
10 ŁMLKS Łaskovia Łask 0 0-0 0
11 UKS Chemik Olsztyn 0 0-0 0

Terminarz

Data Gospodarze Wynik Goście
2019-02-02 UKS Ósemka Siedlce - MUKS Krótka Mysiadło
2019-02-02 KS BAS Kombinat Budowlany Białystok - NIKE Węgrów
2019-02-02 LTS Legionovia Legionowo - ESPES Sparta Warszawa
2019-02-02 NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki - UKS Chemik Olsztyn
2019-02-02 AZS AWF UKSW Warszawa - ŁMLKS Łaskovia Łask
2019-01-26 UKS Chemik Olsztyn - AZS AWF UKSW Warszawa
2019-01-26 ESPES Sparta Warszawa - NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki
2019-01-26 NIKE Węgrów - LTS Legionovia Legionowo
2019-01-26 MUKS Krótka Mysiadło - KS BAS Kombinat Budowlany Białystok
2019-01-26 SOS Reymont Dargfil Rawa Maz. - UKS Ósemka Siedlce
2019-01-19 KS BAS Kombinat Budowlany Białystok - SOS Reymont Dargfil Rawa Maz.
2019-01-19 LTS Legionovia Legionowo - MUKS Krótka Mysiadło
2019-01-19 NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki - NIKE Węgrów
2019-01-19 AZS AWF UKSW Warszawa - ESPES Sparta Warszawa
2019-01-19 ŁMLKS Łaskovia Łask - UKS Chemik Olsztyn
2019-01-12 ESPES Sparta Warszawa - ŁMLKS Łaskovia Łask
2019-01-12 NIKE Węgrów - AZS AWF UKSW Warszawa
2019-01-12 MUKS Krótka Mysiadło - NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki
2019-01-12 SOS Reymont Dargfil Rawa Maz. - LTS Legionovia Legionowo
2019-01-12 UKS Ósemka Siedlce - KS BAS Kombinat Budowlany Białystok
2019-01-09 LTS Legionovia Legionowo - UKS Ósemka Siedlce
2019-01-09 NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki - MUKS Krótka Mysiadło
2019-01-09 AZS AWF UKSW Warszawa - MUKS Krótka Mysiadło
2019-01-09 ŁMLKS Łaskovia Łask - NIKE Węgrów
2019-01-09 UKS Chemik Olsztyn - ESPES Sparta Warszawa
2019-01-05 NIKE Węgrów - UKS Chemik Olsztyn
2019-01-05 MUKS Krótka Mysiadło - ŁMLKS Łaskovia Łask
2019-01-05 SOS Reymont Dargfil Rawa Maz. - AZS AWF UKSW Warszawa
2019-01-05 UKS Ósemka Siedlce - NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki
2019-01-05 KS BAS Kombinat Budowlany Białystok - LTS Legionovia Legionowo
2018-12-22 NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki - KS BAS Kombinat Budowlany Białystok
2018-12-22 AZS AWF UKSW Warszawa - UKS Ósemka Siedlce
2018-12-22 ŁMLKS Łaskovia Łask - SOS Reymont Dargfil Rawa Maz.
2018-12-22 UKS Chemik Olsztyn - MUKS Krótka Mysiadło
2018-12-22 ESPES Sparta Warszawa - NIKE Węgrów
2018-12-15 MUKS Krótka Mysiadło - ESPES Sparta Warszawa
2018-12-15 SOS Reymont Dargfil Rawa Maz. - UKS Chemik Olsztyn
2018-12-15 UKS Ósemka Siedlce - ŁMLKS Łaskovia Łask
2018-12-15 KS BAS Kombinat Budowlany Białystok - AZS AWF UKSW Warszawa
2018-12-15 LTS Legionovia Legionowo - NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki
2018-12-08 AZS AWF UKSW Warszawa - LTS Legionovia Legionowo
2018-12-08 ŁMLKS Łaskovia Łask - KS BAS Kombinat Budowlany Białystok
2018-12-08 UKS Chemik Olsztyn - UKS Ósemka Siedlce
2018-12-08 ESPES Sparta Warszawa - SOS Reymont Dargfil Rawa Maz.
2018-12-08 NIKE Węgrów - MUKS Krótka Mysiadło
2018-12-01 SOS Reymont Dargfil Rawa Maz. - NIKE Węgrów
2018-12-01 UKS Ósemka Siedlce - ESPES Sparta Warszawa
2018-12-01 KS BAS Kombinat Budowlany Białystok - UKS Chemik Olsztyn
2018-12-01 LTS Legionovia Legionowo - ŁMLKS Łaskovia Łask
2018-12-01 NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki - AZS AWF UKSW Warszawa
2018-11-24 ŁMLKS Łaskovia Łask - NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki
2018-11-24 UKS Chemik Olsztyn - LTS Legionovia Legionowo
2018-11-24 ESPES Sparta Warszawa - KS BAS Kombinat Budowlany Białystok
2018-11-24 NIKE Węgrów - UKS Ósemka Siedlce
2018-11-24 MUKS Krótka Mysiadło - SOS Reymont Dargfil Rawa Maz.
2018-11-17 MUKS Krótka Mysiadło - UKS Ósemka Siedlce
2018-11-17 NIKE Węgrów - KS BAS Kombinat Budowlany Białystok
2018-11-17 ESPES Sparta Warszawa - LTS Legionovia Legionowo
2018-11-17 UKS Chemik Olsztyn - NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki
2018-11-17 ŁMLKS Łaskovia Łask - AZS AWF UKSW Warszawa
2018-11-14 AZS AWF UKSW Warszawa - UKS Chemik Olsztyn
2018-11-14 NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki - ESPES Sparta Warszawa
2018-11-14 LTS Legionovia Legionowo - NIKE Węgrów
2018-11-14 KS BAS Kombinat Budowlany Białystok - MUKS Krótka Mysiadło
2018-11-14 UKS Ósemka Siedlce - SOS Reymont Dargfil Rawa Maz.
2018-11-10 SOS Reymont Dargfil Rawa Maz. - KS BAS Kombinat Budowlany Białystok
2018-11-10 MUKS Krótka Mysiadło - LTS Legionovia Legionowo
2018-11-10 NIKE Węgrów - NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki
2018-11-10 ESPES Sparta Warszawa - AZS AWF UKSW Warszawa
2018-11-10 UKS Chemik Olsztyn - ŁMLKS Łaskovia Łask
2018-11-03 ŁMLKS Łaskovia Łask - ESPES Sparta Warszawa
2018-11-03 AZS AWF UKSW Warszawa - NIKE Węgrów
2018-11-03 NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki - MUKS Krótka Mysiadło
2018-11-03 LTS Legionovia Legionowo - SOS Reymont Dargfil Rawa Maz.
2018-11-03 KS BAS Kombinat Budowlany Białystok - UKS Ósemka Siedlce
2018-10-27 UKS Ósemka Siedlce - LTS Legionovia Legionowo
2018-10-27 SOS Reymont Dargfil Rawa Maz. - NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki
2018-10-27 MUKS Krótka Mysiadło - AZS AWF UKSW Warszawa
2018-10-27 NIKE Węgrów - ŁMLKS Łaskovia Łask
2018-10-27 ESPES Sparta Warszawa - UKS Chemik Olsztyn
2018-10-20 UKS Chemik Olsztyn - NIKE Węgrów
2018-10-20 ŁMLKS Łaskovia Łask - MUKS Krótka Mysiadło
2018-10-20 AZS AWF UKSW Warszawa - SOS Reymont Dargfil Rawa Maz.
2018-10-20 NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki - UKS Ósemka Siedlce
2018-10-20 LTS Legionovia Legionowo - KS BAS Kombinat Budowlany Białystok
2018-10-17 KS BAS Kombinat Budowlany Białystok - NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki
2018-10-17 UKS Ósemka Siedlce - AZS AWF UKSW Warszawa
2018-10-17 SOS Reymont Dargfil Rawa Maz. - ŁMLKS Łaskovia Łask
2018-10-17 MUKS Krótka Mysiadło - UKS Chemik Olsztyn
2018-10-17 NIKE Węgrów - ESPES Sparta Warszawa
2018-10-13 ESPES Sparta Warszawa - MUKS Krótka Mysiadło
2018-10-13 UKS Chemik Olsztyn - SOS Reymont Dargfil Rawa Maz.
2018-10-13 ŁMLKS Łaskovia Łask - UKS Ósemka Siedlce
2018-10-13 AZS AWF UKSW Warszawa - KS BAS Kombinat Budowlany Białystok
2018-10-13 NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki - LTS Legionovia Legionowo
2018-10-06 LTS Legionovia Legionowo - AZS AWF UKSW Warszawa
2018-10-06 KS BAS Kombinat Budowlany Białystok - ŁMLKS Łaskovia Łask
2018-10-06 UKS Ósemka Siedlce - UKS Chemik Olsztyn
2018-10-06 SOS Reymont Dargfil Rawa Maz. - ESPES Sparta Warszawa
2018-10-06 MUKS Krótka Mysiadło - NIKE Węgrów
2018-10-03 NIKE Węgrów - SOS Reymont Dargfil Rawa Maz.
2018-10-03 ESPES Sparta Warszawa - UKS Ósemka Siedlce
2018-10-03 UKS Chemik Olsztyn - KS BAS Kombinat Budowlany Białystok
2018-10-03 ŁMLKS Łaskovia Łask - LTS Legionovia Legionowo
2018-10-03 AZS AWF UKSW Warszawa - NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki
2018-09-29 KS BAS Kombinat Budowlany Białystok - ESPES Sparta Warszawa
2018-09-29 NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki - ŁMLKS Łaskovia Łask
2018-09-29 LTS Legionovia Legionowo - UKS Chemik Olsztyn
2018-09-29 UKS Ósemka Siedlce - NIKE Węgrów
2018-09-29 SOS Reymont Dargfil Rawa Maz. - MUKS Krótka Mysiadło

Pierwszy zespół

  • 18
    Aleksandra Szymańska
    Rozgrywająca
  • 8
    Lizaveta Manchak
    Rozgrywająca
  • 11
    Katarzyna Dziewiątkowska
    Przyjmująca
  • 9
    Julia Iber
    Przyjmująca
  • 14
    Natalia Gronostajska
    Środkowa
  • 20
    Emilia Pisarczyk
    Środkowa
  • 5
    Katarzyna Lichodziejewska
    Libero
  • 7
    Natalia Kubik
    Libero
  • 9
    Weronika Sienkiewicz
    Przyjmująca
  • 11
    Julia Soszyńska
    Przyjmująca
  • 19
    Wiktoria Rudnik
    Rozgrywająca
  • 19
    Dominika Tymosiewicz
    Środkowa

Partnerzy

Sponsorzy główni
Sponsorzy premium
Partnerzy