Drugi mecz i pierwsza porażka wyjazdowa w sezonie 2018/2019

W minioną sobotę rozegraliśmy czwarty mecz w bieżącym sezonie. Rywalem był faworyt w tym meczu AZS AWF UKSW Warszawa. Niespodzianki nie udało się sprawić toteż przegraliśmy to spotkanie 0:3. Z 5 punktami zajmujemy ósme miejsce w stawce jedenastu ekip.

Przed weekendem mieliśmy świadomość, że przed nami dwa ciężkie spotkania z absolutnymi liderami naszej grupy II Ligi. Pierwszy z tych meczów rozegraliśmy ciężkim terenie na warszawskim AWF-ie. Niestety nie udało się nam ugrać nawet seta. Gospodynie wyraźnie pokazały swoją wyższość, w każdym secie kontrolując sytuację na boisku. My graliśmy to na co było nas aktualnie stać, a stać było nas na ugranie najwyżej 19 puntów w secie. Mecz bez wielkiej historii, w najbliższą środę prawdopodobnie jeszcze trudniejszy rywal zawita na halę w Dojlidach. Przyjeżdża do nas NOSiR Nowy Dwór, który wyeliminował nas pół roku temu w półfinale play-off. Rewanżu spodziewać się raczej nie możemy ale na własnym parkiecie postaramy się napsuć jak najwięcej krwi faworytkom rozgrywek.