II Turnus obozu KS BAS w Płaskiej przeszedł do historii

Od piątku 10.08.2018 II turnus obozu rozpoczęły nasze młodziczki z SP 9, 12, 21, 26, 34 oraz najstarsza grupa dziewcząt z minisiatkówki. Najmłodsze zawodniczki wyjechały do domów odpoczywać przed nadchodzącym rokiem szkolnym, jak i afrykańskie upały, które nieco spuściły z tonu, lecz pogoda nadal nam dopisywała.

Podczas treningów dzieci z klas VI-VII na hali sportowej i boiskach doskonaliły swoje umiejętności siatkarskie. Poza treningami trenerzy organizowali przeróżne zajęcia integracyjne, warsztaty filmowe zaś wieczorami można było pobawić się na dyskotece lub oglądać spadające gwiazdy. Podczas dnia nie omijaliśmy pobliskiej plaży i jeziora. Najmłodsze uczestniczki przeszły chrzest obozowy oraz zagrały w „50”-tkę. Nie ominął nas wyjazd do parku linowego w Jeleniewie a po powrocie wspólne wieczorne  ognisko.

Obóz trwał 10 dni, zmęczone młodziczki 19 sierpnia zastąpią ich niekoniecznie wypoczęte najstarsze klubowe koleżanki, które już od 6 sierpnia rozpoczęły przygotowania do nowego sezonu. Poniżej galeria zdjęć z II Turnusu obozu w Płaskiej: