Juniorki i Kadetki z kolejnymi wygranymi w województwie

Nasze zespoły juniorek i kadetek odniosły kolejne wygrane w drodze po obronę tytułu mistrzyń województwa. Juniorki z problemami zostawiły w pokonanym polu UKS Jedynkę Łomża 3:2, zaś Kadetki wygrały z Rekordem Zambrów 3:0. Pierwszy mecz zwłaszcza to huśtawka nastrojów i nauczka dla naszych dziewcząt, że na stojąco meczu się nie wygra i nikt przed nami się nie położy. Wygrany wysoko set, by za kilkanaście minut sytuacja się odwróciła i wysoko przegrać. Łomżynianki zwietrzyły szansę i niewiele brakowało a skończyło by się niespodzianką. Kadetki przysporzyły nam troszkę mniej emocji, jedynie w pierwszym secie gra toczyła się do wysokiego wyniku, długo nie było rozstrzygnięcia, jednak ostatecznie KS BAS pchnął pierwszy set 30:28. Obie ekipy przewodzą w swoich tabelach i oby już tak do zakończenia rozgrywek.