Juniorki KS BAS Mistrzyniami Województwa Podlaskiego

Zespół Juniorek po raz kolejny z rzędu został Mistrzem Województwa Podlaskiego. Nasze młodsze dziewczęta zapewniły sobie tytuł na jedną kolejkę przed zakończeniem rozgrywek.

Podopieczne Sebastiana Grzegorka kolejny rok obroniły tytuł. W tym roku nasz zespół składał się z kadetek i tylko jedynym rodzynkiem w tym gronie była w zasadzie Katarzyna Lichodziejewska grająca na pozycji libero, która nominalnie jest juniorką. Mimo tego dziewczęta dzielnie walczyły przeciwko starszym koleżankom niejednokrotnie ogrywając je dość wysoko. Były również wyrównane pięciosetowe pojedynki, przytrafiały się także porażki. Jedno jest pewne, że były to jedne z najbardziej wyrównanych i trudnych rozgrywek juniorskich dla naszego zespołu w przeciągu kilku ostatnich lat. W mistrzowskim składzie zagrały: Aleksandra Szymańska, Katarzyna Lichodziejewska, Julia Soszyńska, Wiktoria Rudnik, Sandra Koszewska, Martyna Doroszkiewicz, Paulina Owczarczuk, Aleksandra Miron, Weronika Wojtkowska, Weronika Bujnowska, Michalina Skrzekut, Martyna Stelmaszek, Barbara Gudalewska.
Gościnnie w ostatnim meczu przeciwko Jedynce Łomża wystąpiły młodziczki: Natalia Matuszewska, Gabriela Sakowicz, Wiktoria Zalewska, Klaudia Artysiewicz.