Kadetki rozpoczynają sezon od wygranej

Kadetki KS BAS rozpoczęły zmagania w lidze wojewódzkiej. W pierwszym meczu na hali w Białymstoku pokonały Rekord Zambrów 3:0. Zwycięstwo było dość pewne chociaż gra szarpana, widać było jeszcze brak zgrania dziewcząt, które w tym roku utworzyły zespół składający się z byłych i obecnych uczennic PG 18 oraz PG 9 w Białymstoku. Narazie to mieszanka wybuchowa i z każdym kolejnym spotkaniem powinno być coraz lepiej. Najbardziej zacięty był set pierwszy, zakończony wygraną do 18, postrach w polu zagrywki siała Julia Soszyńska. Drugi set gładko do 9 i było już 2:0. W trzecim secie nasze dziewczęta miały wręcz obowiązek pokonania rywalek i zakończenie meczu. Tak też się stało i na inaugurację rozgrywek w swojej grupie usadowiliśmy się na fotelu lidera. Mamy nadzieję na podtrzymanie passy w kolejnych meczach i ostatecznie obronę tytułu mistrzyń województwa.