Nieudany rewanż przeciwko AWF

W ostatniej kolejce II Ligi podejmowaliśmy AZS AWF UKSW Warszawa. Niestety po raz kolejny przegraliśmy 0:3 z faworyzowanymi przeciwniczkami. Zajmujemy 5 miejsce w tabeli mając 7 punktów przewagi nad strefą spadkową.

Drużyna z Warszawy to solidny przeciwnik. Zawodniczki AWF grały niezłą siatkówkę, ambitnie broniły i nie pozwalały nawet na moment na rozwinięcie skrzydeł przez nasz zespół. Tego dnia zagraliśmy ogólnie słabo, sami sobie utrudniając grę. Nie był to dzień naszych dziewczyn co było widać od pierwszego do ostatniego gwizdka. Przegrywamy w setach do 18, 20 oraz 21 i po raz kolejny ulegamy w trzech setach v-ce liderowi rozgrywek.

Przed nami kolejny trudny mecz, w ostatniej przedświątecznej kolejce jedziemy do Nowego Dworu Mazowieckiego na halę lidera II Ligi. Powalczymy o maksimum ile będziemy w stanie wyciągnąć. Już raz sprawiliśmy niespodziankę pokonując NOSiR 3:2 u siebie, teraz będzie dużo trudniej ale będziemy walczyć. Mecz zostanie rozegrany o godz. 15:00.