Sponsorzy

Blisko 300-tysięczny Białystok jest największym miastem północno-wschodniej Polski i stolicą województwa podlaskiego. Pełni rolę administracyjnego, gospodarczego, naukowego i kulturalnego centrum tej części kraju, która ze względu na wyjątkowe walory ekologiczne, zwana jest Zielonymi Płucami Polski. Położenie miasta w czystym ekologicznie i pełnym atrakcji turystycznych regionie oraz bogata infrastruktura czynią Białystok i jego otoczenie miejscem atrakcyjnym do życia, wypoczynku i rozwoju turystyki.

Będąc w mieście, warto podążyć istniejącymi szlakami, wśród których na uwagę zasługują: Szlak rodu Branickich, Szlak białostockich fabrykantów, Szlak białostockich świątyń, Szlak architektury drewnianej, Szlak esperanto i wielu kultur czy Szlak Bojar. Opisy zabytkowych obiektów oraz mapy wszystkich tras znaleźć można na stronie: www.odkryj.bialystok.pl. W Białymstoku warto również zajrzeć do Pałacu Branickich i Salonu Ogrodowego. Wnętrze Pałacu można zwiedzać w następujące dni: wtorek – piątek w godz. 10.00 – 17.00, sobota – niedziela w godz. 9.00 – 17.00 (ostatnie wejście o godz. 16.00). Grupy zorganizowane obowiązuje wcześniejsza rezerwacja telefoniczna. 

Inne miejsca warte polecenia w Białymstoku to m.in. Pałacyk Gościnny Branickich, Muzeum Wojska, Muzeum Podlaskie, Kościół katedralny, Sobór Św. Mikołaja, Cerkiew Św. Ducha, Centrum Ludwika Zamenhofa, Muzeum Historyczne, Muzeum Motoryzacji przy ul. Węglowej czy cmentarz żydowski przy ul. Wschodniej. Z punktu widokowego usytuowanego na wieży Kościoła św. Rocha, w sezonie turystycznym od poniedziałku do soboty w godz. 9.00 – 16.00 oraz w niedzielę i dni świąteczne w godz. 14.00 – 17.00 można podziwiać panoramę miasta. 

Miasto Białystok – Urząd Miejski w Białymstoku
ul. Słonimska 1, 15-950 Białystok
NIP: 542 030 46 37, REGON: 000 515 000

 

Mamy zaszczyt przedstawić jednego z naszych kluczowych sponsorów. Jest to prężnie rozwijająca się firma, która widnieje również w nazwie naszego zespołu. KOMBINAT BUDOWLANY powstał w 1993 roku. W trakcie 23 lat działalności na rynku mieszkaniowym oddał do użytku około 6 tysięcy mieszkań, apartamentów i domów jednorodzinnych. Za cel stawia sobie sprostanie żądaniom nawet najbardziej wymagających Klientów.
Kombinat Budowlany zdobył sobie zaufanie klientów dzięki: nienagannej opinii w przekroju całej historii działalności, doskonałej lokalizacji inwestycji, doświadczeniu realizatorskiemu oraz kadrze gwarantującej sprawne, kompetentne i elastyczne kierowanie całym procesem developerskim.
Jakość stawiana jest na pierwszym miejscu. Przy projektowaniu i wykonawstwie obiektów stosowane są najnowocześniejsze technologie, metody, techniki i materiały, dzięki czemu inwestycje realizowane są w krótkich terminach.
Kombinat Budowlany wyróżniony został wieloma prestiżowymi nagrodami przyznawanymi przez uznane środowiska branżowe. W 2000 roku otrzymał Certyfikat Developera, którym nieprzerwanie się legitymuje. Obecnie należy do grona 24 firm deweloperskich w Polsce posiadających ten prestiżowy certyfikat.
Jest członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich (PZFD) i stosuje się do Kodeksu Dobrych praktyk w relacjach Deweloper-Klient.
Kombinat Budowlany gwarantuje bezpieczeństwo transakcji. Stosuje się do przepisów tzw. ustawy deweloperskiej z dnia16 września 2011 roku o ochronie praw nabywcy lokalu mieszkalnego lub domu jednorodzinnego, a członkostwo w Polskim Związku Firm Deweloperskich to dodatkowa gwarancja bezpieczeństwa transakcji dla klienta.

Strona internetowa:
http://www.kombinatbud.com.pl/

 

LECH – GARMAŻERIA STAROPOLSKA

Od przeszło dwudziestu lat Lech – Garmażeria Staropolska dostarcza wyroby wędliniarskie i garmażeryjne, które wyróżniają nas na rynku produktów gotowych do spożycia. Konsumenci szczególnie cenią w nich naturalny smak, tradycyjne receptury czy szeroki asortyment. Liczne serie naturalnych produktów pozwalają trafiać w gusta smakowe nawet wykwintnych smakoszy.
Oferta jest kierowana do wszystkich, którzy cenią oryginalny smak, dbają o zdrowie i przede wszystkim potrafią docenić kunszt oraz walory smakowe wędlin i wyrobów garmażeryjnych. Produkty firmy Lech można nabyć nie tylko w Białymstoku, gdzie jest obecnie 5 sklepów firmowych, ale również we wszystkich większych aglomeracjach tj. w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Łodzi, Krakowie, Trójmieście. 
Lech – Garmażeria Staropolska posiada w ofercie szeroką gamę wędlin, pasztetów, sałatek, wyrobów garmażeryjnych z mięsa wieprzowego, drobiowego, wołowego oraz ryb. Stawia się przede wszystkim na jakość, smak i walory estetyczne produkowanych wyrobów. Lech – Garmazeria Staropolska stale pracuje nad rozwijaniem i udoskonalaniem oferty, aby nadążyć za potrzebami i gustami konsumentów, także tych najmłodszych.

SIEDZIBA FIRMY LECH:
Osiedle Ignatki
ul. Leśna 4
16-001 Kleosin

tel. +48 85 71 32 111
fax +48 85 71 32 112

www.lech.bialystok.pl

 

KOBA – rozrywka, informacje, komunikacja – Internet, HDTV, telefon stacjonarny, hosting, serwis komputerowy.
Nasza firma powstała w roku 2000, jednak wiek XX dawno zostawiliśmy za nami. Przeszłość jest dla nas bezcenna, ponieważ przez lata wypracowaliśmy rozwiązania, które zaowocowały jedną z najlepszych ofert kompleksowych usług internetowych i teleinformatycznych dla osób indywidualnych oraz przedsiębiorstw.
Na bieżąco monitorujemy rynek i implementujemy najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne – internet światłowodowy,telewizja cyfrowa HD, telefon KOBOfon, ale przede wszystkim wsłuchujemy się w życzenia naszych Klientów. Systematycznie uzupełniamy naszą ofertę o dodatkowe korzyści i wzbogacamy usługi o nowe, praktyczne funkcje. Do dyspozycji Klientów oddajemy nasze umiejętności, możliwości techniczne, wiedzę i znajomość najnowszych trendów rynkowych, dzięki którym dostęp do informacji jest szybki, łatwy i niezawodny. Zabawa cieszy podwójnie, a praca jest bardziej efektywna! Jeżeli potrzebna jest kablówka, Internet czy telefon, zapraszamy do wybrania naszej oferty w KOBA!

INTERNET W KOBA
Oferujemy dostęp do szybkiego i niezawodnego Internetu. Naszym Klientom dajemy to, czego nie zapewniają inni dostawcy internetu – przystępne ceny, szeroki wybór transferów, kompleksowy serwis i profesjonalne wsparcie techniczne. W razie jakichkolwiek problemów nasi technicy służą pomocą. 
Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą Internetu! Znajdziesz nas w miejscowościach Białystok, Czarna Białostocka, Choroszcz, Supraśl, Wasilków, jak i również w innych miejscowościach.

TELEWIZJA W KOBA
To pakiet 173 kanałów (w tym 61 HD), który oznacza jeszcze więcej rozrywki, filmowych wrażeń, informacji ze świata oraz sportowych emocji! Różnorodność programów w pakiecie Full HD pozwoli cieszyć się telewizją całej rodzinie! Razem z nami telewizja cyfrowa z najwyższej jakości programami w jakości HD jest na wyciągnięcie ręki i do tego w bardzo atrakcyjnych cenach. Telewizja cyfrowa full HD w kablówce jest dostępna w miejscowościach: Białystok, Czarna Białostocka, Choroszcz, Supraśl, Wasilków i innych miejscowościach.

TELEFONIA MOBILNA W KOBA
Telefonia mobilna wykorzystuje najnowsze rozwiązania technologiczne. Dzięki niej Klient ma dostęp do telefonii stacjonarnej w telefonie komórkowym, tablecie lub innym urządzeniu mobilnym. Do korzystania z usługi niezbędne jest połączenie z internetem (np. sieć WIFI, internet mobilny). Połączenia w naszej sieci są bezpłatne i nielimitowane. Usługa dostępna jest dla większości modelów telefonów komórkowych korzystających z systemu operacyjnego Android, IOS (IPhone) lub Windows PHONE.

SERWIS KOMPUTEROWY W KOBA
Pogotowie IT Jeśli masz kłopoty ze swoim komputerem stacjonarnym lub laptopem i nie możesz samodzielnie rozwiązać problemu to jesteś we właściwym miejscu! Naszym Klientom proponujemy profesjonalne usługi napraw i serwisowania sprzętu. Specjaliści KOBA zapewniają fachowe wsparcie, służą pomocą w naprawie komputerów i urządzeń peryferyjnych oraz wymianę części. Nasi dostawcy – Twoje korzyści Dzięki wzorowej i długoterminowej współpracy z naszymi dostawcami sprzętu i części zaproponujemy Ci bardzo atrakcyjne ceny usług serwisowych. Korzystając z usług naprawczych lub serwisowych KOBA masz pewność, że oddasz swój sprzęt w ręce prawdziwych ekspertów.

KONTAKT:
KOBA Sp. z o.o.

ul. Mieszka I 4/226
15-054 Białystok
NIP: 966-209-88-18
REGON: 362156470
www.koba.pl

 

Sieć sushi barów KOKU Sushi powstała z myślą o Gościach, którzy poszukują nowych doznań kulinarnych oraz niebanalnych połączeń smaków. Przytulne wnętrza utrzymane w charakterystycznej dla kraju kwitnącej wiśni harmonii kolorów pozwoli mile spędzić czas. KOKU Sushi zaskoczy cię niebanalnym podejściem do sztuki przyrządzania tej wielowiekowej potrawy. Jesteśmy z Wami już od 2004 roku.

KOKU Sushi Białystok, ul. Kilińskiego 7/1 tel. 535 600 677
Latem zapraszamy do ogródka z pięknym widokiem na Pałac Ślubów.

www.kokusushi.pl
email bialystok@kokusushi.pl

 

Firma SIATKOMET działa na rynku od 1995 roku i jest aktualnie jednym z największych producentów siatki ogrodzeniowej w Białymstoku. Wieloletnie doświadczenie w branży sprawia, że firma ma obecnie ugruntowaną pozycję na tutejszym rynku, a także duże grono zadowolonych Klientów. Pozycja sprawdzonego i rzetelnego dostawcy elementów ogrodzeniowych sprawia, że firma z roku na rok nie tylko zwiększa zyski, ale także ulepsza swoje wyroby, aby zaoferować swoim Klientom produkty najlepsze pod względem jakości i wytrzymałości.

Firmy SIATKOMET w swojej ofercie posiada szeroką gamę modelową ocynkowanej siatki ogrodzeniowej w różnych kolorach i o różnej grubości. Oferujemy siatkę ogrodzeniową powleczoną PCV. Posiadamy także siatki leśne. Naszym Klientom oferujemy również inne elementy ogrodzeniowe wykonane ze stali lub aluminium, takie jak słupki ogrodzeniowe, druty, panele ogrodzeniowe, siatki ogrodzeniowe i akcesoria do siatek, bramy ogrodzeniowe oraz automatykę do bram.

Wszystkie produkty wyrabiane są na terenie naszego zakładu w Białymstoku, dzięki czemu nasi Klienci mogą zamówić towar o dowolnym rozmiarze prosto od producenta.

Adres:
SIATKOMET Todorczuk Dariusz
ul. Miętowa 21, 15-690 Białystok

Tel./Fax:
+48 85 651 24 48

www.siatkomet.pl

E-mail: siatkomet.bialystok@wp.pl