Sukcesy Młodych Siatkarek KS BAS na Memoriale Danuty Fryszkowskiej w Radomiu

Bardzo pracowity weekend miały dziewczęta przebywające od piątku do niedzieli w Radomiu na II Memoriale Danuty Fryszkowskiej. Poszło nam świetnie. W każdej kategorii , w której startowaliśmy zdobyliśmy medal.

Dla dziewczyn reprezentujących nasz klub w kategorii „trójek” był to pierwszy tak poważny sprawdzian. Nasze zawodniczki miały okazję zobaczyć jak prezentują się na tle innych zespołów z Polski i zmotywować się do dalszej wytężonej pracy. Podopieczne trenera Wojciecha Rodziewicza zajęły ostatecznie III, VIII i X miejsce. Gratulacje dziewczyny! Najliczniejszą grupą reprezentującą KS BAS były dziewczyny z rocznika 2005 czyli „czwórki” – dzięki uprzejmości organizatorów mieliśmy możliwość wystawienia 4 zespołów. Dziewczyny rozegrały rewelacyjne zawody i pokazały, że trzeba będzie się z nami liczyć na kolejnych turniejach. Po dwóch dniach zmagań zajęliśmy: XII, X, VI oraz II miejsce. KS BAS I przegrał tylko jeden mecz w finale z gospodyniami 13:15 w tie breaku. Należy nadmienić, że graliśmy w osłabieniu bez naszej kapitan – Aśki, która doznała kontuzji na ostatnim treningu przed zawodami. Młodziczki w swojej kategorii były III. Gra dziewczyn falowała. Potrafiły zagrać świetne sety, żeby zaraz potem przegrać coś czego nie powinny. Zespół jak zwykle miał problemy ze sferą mentalną. Liczymy na to, że dzięki licznym wyjazdom dziewczyny w końcu się przełamią i będą potrafiły w 100% pokazać to co prezentują na treningach. Nasze zawodniczki zostały wyróżnione indywidualnie. Statuetki dla najlepszej zawodniczki otrzymały: kategoria „czwórek” – Klaudia Artysiewicz KS BAS I, Magdalena Panas KS BAS II, Daria Łukjańczuk KS BAS III , Milena Puczkowska KS BAS IV oraz w kategorii młodziczki – Dominika Rembowicz. Dziękujemy organizatorom (Kasi, Gosi, Krzyskowi i innym) za zaproszenie, za wspaniałą atmosferę oraz świetną organizację zawodów.