Wygrana kadetek i przegrana juniorek w Lidze Wojewódzkiej

Za nami kolejne mecze rozegrane w ramach mistrzostw województwa. Kolejne zwycięstwo odniosły kadetki pokonując UKS Bojar Białystok 3:0. Juniorki zaś poniosły pierwszą porażkę w sezonie ulegając UKS Danex Siemiatycze 1:3.

Nasze kadetki kroczą od zwycięstwa do zwycięstwa w I fazie rozgrywek. Do tej pory nie straciły seta i nie zapowiada się by miało to się zmienić w ostatnim meczu tej fazy rozgrywek. Schody mogą rozpocząć się w styczniu gdy w decydujących o mistrzostwie meczach zmierzymy się prawdopodobnie z UKS Sprintem Płociczno-Tartak oraz z kimś z pary UKS Olimpik Mońki i UKS Start Szepietowo. Póki co w najbliższą sobotę pozostał do rozegrania mecz z AS Łapy. 

Juniorki zaś przegrywając ostatni mecz z Danex-em Siemiatycze 1:3 mocno skomplikowały sobie sprawę. Nadal prowadzą w tabeli z przewagą jednego punktu nad Jedynką Łomża. Jednakże łomżynianki mają jeden mecz rozegrany mniej, co przy niezłej dyspozycji tego zespołu w bieżących rozgrywkach może mieć duże znaczenie w końcowej tabeli. Wszystko w rękach i nogach naszych dziewczyn, mamy nadzieję, że więcej potknięć nie będzie i po raz kolejny obronimy tytuł mistrzyń województwa.