Zwycięstwa juniorek i kadetek w 3 kolejce rozgrywek młodzieżowych

Nasza młodzież w kategorii juniorek i kadetek odniosły po 3 zwycięstwie w rozgrywkach Ligi wojewódzkiej. Starsze z dziewcząt pokonały 3:0 UKS Bojar Białystok, zaś młodsze takim samym stosunkiem zwyciężyły UKS AS Łapy. Obie ekipy liderują tabelach swoich rozgrywek z kompletem zwycięstw i bez straty seta. O ile dziewczęta z Bojar sprawiły niezłe wrażenie i powalczyły z nami w każdym secie, to już mecz z Łapami był jednostronny i zakończył się szybką wygraną białostoczanek. Kolejne spotkanie w lidze juniorek już w przyszłą niedzielę 25 listopada z UKS Jedynką Łomża, wtedy też rozpoczną zmagania cztery zespoły młodziczek KS BAS. Kadetki kolejny mecz rozegrają zaś w sobotę 1 grudnia przeciwko Rekordowi Zambrów.