Zwycięstwo Seniorek w ostatnim sparingu przed rozpoczęciem sezonu.

We czwartek nasze seniorki rozegrały w własnej hali mecz sparingowy z UKS Ósemka Siedlce. Po słabym występie w meczu wyjazdowym u siebie bardzo chciały się zrehabilitować. Plan wykonały, wygrywając 3-1 ( 23-25; 25-19; 25-19; 25:22).

Nie obyło się nietsety bez małej wpadki. W pierwszym secie przy wysokim prowadzeniu 20-13 w grze naszego zespołu nastąpiło duże rozluźnienie co skutkowało porażką na przewagi. W kolejnych setach kontrolowaliśmy już w pełni spotkanie i nie wypuścilismy zwycięstwa z rąk.
Dzisiejszy sparing był dobrym prognostykiem przed zbliżającym się meczem inauguracyjnym z NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki. Przed nami jeszcze dużo pracy, ale na pewno udowodnimy, jaki potencjał drzemie w tej drużynie